SORU KAMPI

İrşadi Demirci profil resmi
Eğitmen
İrşadi Demirci
...

KÜÇÜK STAJLAR SORU KAMPI + PDF DÖKÜMAN

54 Sayfa Yazılı Döküman.
10 Saat Video
Modifiye TUS soruları
Özgün Sorular ile Konu Tekrarları

SATIN ALIMLAR VE VİDEOLAR HAKKINDA SÖZLEŞME VE BİLGİLENDİRME

 • 3 AYLIK PAKETTİR. SATIN ALDIĞINIZ TARİHTEN İTİBAREN 90 GÜN SÜRE BELİRLENMŞTİR. HER BİR VİDEO İÇİN 3 İZLEME HAKKINIZ VARDIR.
 • Satın aldığınız kitaplar en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
 • Videoların içerisine üye olurken onayladığınız TCKN. numaranız şifrelenmiş halde arka plan’a  yerleştirilmiştir. Eğer satın aldıktan sonra videolarınız açılmıyor ise 1 saat içerisinde tekrar denemenizi tavsiye ederiz. Sistem siz satın aldıktan sonra sizin için tekrar video oluşturacağı için bu biraz zaman alacaktır. Bu koruma eğitim videoların kopyalanması, çoğaltılması ve sosyal ortamlarda paylaşım yapılmasını önlemek amacıyla geliştirilmiştir.
 • Videoların 3.parti yazılımlar kullanılarak ekran kayıtlarının alınmaması amacı ile AntiScreenRecoder sistemi devrededir, bu tarz girişimlerde bulunacak kişileri tespit etmek amacı ile log kayıtlarını tarafımıza bildirilmekte ve bu girişimde bulunan şahıslar tarafımızca savcılığa telif hakkı ihlali gerekçesi ile dava açılmaktadır.
 • Üyelikler tek kişiliktir. Üyeliklerin bir başka kişiler tarafından kullanılmaması açısından geliştirilen Grasshopper sistemi devrededir. Bir başkasının aynı üyeliğe giriş yapıldığı fark edildiğinde sistem 1. sefer’de log kayıtları tutacaktır. 2. ihlal’de uyarı için mail gönderilecek, kurallara uyulmadığı taktir de 3. ihlal yapıldığın da sistem otomatikman hesabı devre dışı bırakacaktır. Satın alım yapıldıktan sonra tüm video paketlerinde bu sözleşme maddesi kabul edilmiş sayılır.
 • Satın aldığınız kurs/kitap ürünlerinde yaşayacağınız tüm sorunlarınız için [email protected] adresine ya da whatsapp hattına 0530 066 40 55 mesaj gönderebilirsiniz.

tusev.com.tr

Sevgiler Saygılar Başarılar.

DÖKÜMAN İNDİR PDF
Nöroloji - 1
Nöroloji - 2
Nöroloji - 3
Nöroloji - 4
Nöroloji - 5
Nöroloji - 6
Nöroşirürji
Psikiatri -1
Psikiatri - 2
Fizik Tedavi - 1
Fizik Tedavi - 2
Dermatoloji - 1
Dermatoloji - 2
Anestezi
Kulak Burun Boğaz
Göz Hastalıkları
Ortopedi
Üroloji
Halk Sağlığı
Pediatrik Cerrahi - Kamp
Göğüs ve Kvc Kamp
...

İrşadi Demirci

Küçük Stajlar
427 Öğrenci
6 Kurs

5

Puan
1
1
1
1
1

  Yorum Ekle

  Puanınız
  ...
  • Video
  • Ders
   22

  Son Eklenen Kurslar

  TUS 2. DÖNEM SINAVINA KALAN